Witaj w AKADEMII BEZPIECZEŃSTWA IT

Akademia BezpieczeństwaPrzyznajemy otwarcie:
Uczymy etycznego hackingu!

Przekazujemy w możliwie prosty sposób trudną, specjalistyczną wiedzę. Każdemu dajemy możliwość nauki technik, o których niektórzy boją się mówić. Administratorzy, programiści, ale też zwykli użytkownicy muszą być świadomi zagadnień dotyczących bezpieczeństwa.Dowiedz się więcej o AKADEMII - obejrzyj poniższy film.
Jak wygląda szkolenie w Akademii Bezpieczeństwa?


Poznaj szkolenia, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

Kto prowadzi szkolenia Akademii Bezpieczeństwa?
Marcin Szeliga

Ceniony specjalista branży IT.
Wyróżniony takimi tytułami, jak:
MVP, MCT, MCSA, MCITP
oraz MCSE Security.

locker

Doświadczenie

Marcin Szeliga od 2006 roku wyróżniany tytułem Microsoft Most Valuable Professional. Konsultant, wykładowca, autoryzowany trener Microsoft z 10 letnim stażem i architekt systemów bazodanowych.

Prelegent na wielu konferencjach, w tym Microsoft Technology Summit, Microsoft Security Summit, Heroes Happen {Here} i spotkaniach grup pasjonackich. Autor licznych książek i artykułów.
Presentation 1

Wiedza praktyka

W szkoleniach Akademii Bezpieczeństwa, Marcin Szeliga dzieli się praktyczną wiedzą z zakresu IT Security, którą zdobywał latami w swojej pracy zawodowej.

Dzięki współpracy z największymi instytucjami oraz korporacjami, zna od podszewki niemal każdy problem związany z bezpieczeństwem, na który może natrafić potencjalny użytkownik.

Zależy nam, abyś był zadowolony ze szkolenia


Akademia Bezpieczeństwa

      Szkolenia, które dla Ciebie przygotowaliśmy wymagały ogromnego nakładu pracy wielu osób. Wierzymy w to, że udało nam się stworzyć rewolucyjną platformę i materiały szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Jeżeli jednak nie będziesz zadowolony i zmienisz zdanie w ciągu 30 dni od zakupu, niezależnie od powodu - zwrócimy Ci pełną zapłaconą kwotę, bez żadnych pytań. Dzięki 30-dniowej gwarancji satysfakcji niczym nie ryzykujesz, a możesz zyskać sporo cennej wiedzy.

Formularz zamówienia

Szkolenie:
Login:
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
Kod promocyjny:
Faktura VAT:

Wypełnij formularz i złóż zamówienie na wybrane szkolenie. Zaraz po dokonaniu wpłaty, na podany adres
e-mial otrzymasz szczegóły dostępu do platformy szkoleniowej Akademii Bezpieczeństwa.

Hourglass
Nazwa firmy:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Miasto:
Kod pocztowy:
NIP:
Masz pytania?

Zadaj pytanie korzystając z formularza kontaktowego - kliknij tutaj.